• Eko Osta piedalās mācībās EKO2017

  Kā Rīgas ostā tiek pārbaudīta operatīvo dienestu sadarbība avārijas seku lokalizēšanā un likvidēšanā? Atbildi sniedz Diena raksts, kurā tika skaidrota mācību EKO2017 norise.

  https://www.diena.lv/raksts/latvija/riga/foto-viri-skafandros-rigas-osta-trenejas-likvidet-avarijas-sekas-14184649

  Foto: Rīgas brīvostas pārvalde

 •  

  SIA “EKO OSTA” ir noslēdzis 10.04.2017. līgumu Nr.SKV-L-2017/193  ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 • Vide - politiķu bieds vai iespēja

  Vides aizsardzība vienmēr ir bijusi un arī būs platforma, kuru politiķi cenšas izmantot, lai audzētu savu politisko kapitālu. Tāpēc šajā jomā neiztikt bez populisma, pārliekas tolerances vai pārspīlētas normu un principu ievērošanas. Tā intervijā db.lv uzsver mūsu uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andrejs Laškovs.

 • Ziemassvētku laikā viesojamies Stiklu speciālajā internātpamatskolā

  Stiklu speciālajā internātpamatskolā Ventspils novadā mācās 79 bērni ar garīgās attīstības traucējumiem. Saņemot skolas pedagogu aicinājumu uzdāvināt skolai tik nepieciešamos iPad planšetdatorus, daudz nevilcinājāmies. Ziemassvētku laikā viesojāmies Stiklu internātpamatskola, lai pasniegtu skolai dāvinājumu - 4 planšetdatorus. Izmantojot bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem paredzētās lietotnes, Stiklu skolēni varēs apgūt dažādus mācību priekšmetus – matemātiku, dabas zinības. Pateicamies par pretimnākšanu Capital.lv.